Ikviens zina, ka cilvēka āda ir lielākais orgāns mūsu ķermenī. Tas ir dabiskais filtrs, ar kuru daba mūs ir apdāvinājusi. Tas palīdz mums pasargāt sevi no brīvo radikāļu, sīko putekļu daļiņu un UV staru negatīvās ietekmes. Sejas derma ir jutīgāka un pakļauta kairinājumam nekā citiem orgāniem. Tās blīvums ir vājāks, epidermas augšējais slānis – plānāks, tur atrodas mutes dobums un zobi. Tie rada ideālu vidi baktēriju un vīrusu infekciju attīstībai. Hroniskas infekcijas, piemēram, psoriāze, kārpas, dermatīts un papilomas, ir ārkārtīgi izplatītas.
Šī augstā maiguma un vājās caurlaidības pakāpe liek mums aizdomāties par to, kādus tieši produktus mēs uzklājam uz sejas. Daudzi vadās pēc loģikas – ja ēšanai, tad varu izmantot arī kā sejas masku. Bet daži pārtikas produkti, kurus kuņģis un aknas noārda, nevar iziet cauri dermas porām. Tie negatīvi neietekmē dabisko pH līmeni. Viss, ko viņi dara, ir tos aizsprostot un izraisīt iekaisumu. Un tie ir viens no biežākajiem papilomu, kārpu, dermatīta un psoriāzes uzliesmojumu cēloņiem. Pēdējais parasti tiek pieķerts seksuāli, teikts Lielbritānijas Nacionālā veselības dienesta informācijā. ASV Nacionālā psoriāzes fonda oficiālajā tīmekļa vietnē tiek aicināts iecietība pret cilvēkiem, kuriem ir šī problēma.
Vai psoriāze izraisa kārpas? Cik dermatīta veidu pastāv? Cik bīstams ir hronisks dematīts? Vai kontaktdermatītu ir viegli saslimt? Kā mājās var noņemt papilomas un kārpas? Kā tiek ārstēta psoriāze? Atopiskais dermatīts – vai tas ir lipīgs?
Tālāk mēs apskatīsim 10 dabiskus produktus, kurus nekādā gadījumā nevajadzētu lietot tieši uz sejas.
Vienkāršas sejas ādas kopšanas prakses
Ne visi cilvēki ir apdāvināti ar ādu, ko citi apbrīno. Daudzi cieš no problēmām, starp kurām visizplatītākās ir pinnes, pārmērīga sebuma ražošana. Vēl citi pārtver hroniskas vīrusu infekcijas, piemēram, rosaceju, psoriāzi, dermatītu, kārpas un herpes simplex-1. Lai iegūtu mirdzošu un svaigu mirdzumu, ir nepieciešama regulāra augšējā epidermas slāņa skrubēšana un pīlings. Pat ja jums nav specializētas kosmētikas, varat to viegli izdarīt mājās, izmantojot banānu mizas.
Diētai ir galvenā ietekme uz sebuma veidošanos. Ja jums parasti patīk ēst treknāk un saldāk, ņemiet vērā, ka jūsu ķermenis katru dienu tiek bombardēts ar cukuru. Tāpēc ir arī medicīnisks termins, ko sauc par “cukura āda”, un šo procesu sauc par dermas glikāciju. Šis ir viens no galvenajiem ēdieniem un dzērieniem, kas bojā ādu. Galvenā nozīme dermas stāvoklī ir arī pielietotās kosmētikas veidam un tā derīguma termiņam. Daudzos video tiešsaistes telpā ir aprakstīti dermai bīstamie pārtikas produkti.
Centieties uzklāt tikai tādus sejas ādas kopšanas līdzekļus, kas satur dabīgus ekstraktus, kas neizraisa kairinājumu. Psoriāzes uzliesmojumus var veiksmīgi novērst ar Psorilax dabīgo krēmu, kuru klienti Latvijā iecienījuši augstās efektivitātes un ienesīgās cenas dēļ.
Šeit ir dažas noderīgas ādas kopšanas metodes:
- Nekad neejiet gulēt, neatkarīgi no tā, cik noguris esat, nenoņemot kosmētiku.
- Veiciet pīlingu un skrubi vismaz reizi nedēļā vai 3-4 reizes, ja viņiem ir taukaina āda.
- Lietojiet daudz augļu, dārzeņu, ar zemu tauku saturu balto sieru un jogurtu, kā arī zivis, kas bagātas ar Omega-3 – tās satur svarīgas šķiedrvielas, antioksidantus, kāliju, kalciju, cinku, varu, dzelzi un neaizstājamās taukskābes, bez kurām dermā. uzreiz novecos.
Vai ir efektīvs mājas līdzeklis pret kārpām?
Kārpas ir mazi, graudaini veidojumi uz ādas, kas visbiežāk parādās uz pirkstiem vai rokām. Uz tausti raupji veidojumi sākumā izskatās kā mazi melni punktiņi. Bet patiesībā asinsvadi ir sarecēti. Tās var izpausties arī plakano kārpu veidā, ko daudzi ārstē ar specializētu kārpu plāksteru palīdzību. Protams, vispirms ir ieteicams konsultēties ar ārstu, lai viņš izrakstītu kārpu ārstēšanu mājās. Medicīnas speciālisti ir viskompetentākie cilvēki, kas jums paskaidro, kā sadedzināt kārpas.
Hroniskas kārpas izraisa vīruss, un tās izplatās ar pieskārienu. Tas var ilgt divus līdz sešus mēnešus pēc tam, kad jūsu āda ir pakļauta vīrusa iedarbībai. Parastās kārpas parasti ir nekaitīgas un galu galā izzūd pašas no sevis. Taču daudzi cilvēki izvēlas tos noņemt, jo uzskata, ka tie ir satraucoši vai apkaunojoši. Mūsu valstī populāra papilomu un kārpu likvidēšanas metode ir balstīta uz vecmāmiņas receptēm kārpu ārstēšanai.
Vissvarīgākās lietas, kas jāzina par kārpu sadedzināšanu, ir:
- Sākumā tās var būt plakanas kārpas, kas atgādina melnus punktus.
- Ir daudzas vecmāmiņas receptes pret kārpas un to veiksmīgu izņemšanu, kas darbojas labi;
- Mājas līdzeklis pret kārpas jālieto pēc konsultēšanās ar ārstu.
- Kārpu plāksteri ir pieejami arī aptiekās.
Papilomu veidi – kā tos ātri sadedzināt un noņemt?
Papilomas ir ne-vēža veidojumi, kas var izraisīt ādas problēmas. Tie neizplatās un nav agresīvi. Cilvēks tos noķer pēc inficēšanās ar cilvēka papilomas vīrusu (HPV). Visbiežāk tas notiek seksuāli.
Katrā aptiekā tiek piedāvāts līdzeklis papilomu dedzināšanai, plāksteri papilomas vai zāles pret papilomām. Tomēr neaizmirstiet konsultēties ar ārstu, ja rodas kāds mezgls vai ādas bojājums. Neticiet citai krievu narkotikai papillomas. Vai arī nesen plaši reklamētās turku zāles pret papillomas.
Vēl viens iemesls meklēt medicīnisko palīdzību ir tas, ka papilomas var izraisīt komplikācijas vai diskomfortu. Dažreiz viņiem nepieciešama papildu ārstēšana vai zāles pret papilomām, kas nav papilomas plāksteri.
Lai gan papilomas pašas par sevi nav vēzis, tās ir saistītas ar paaugstinātu vēža risku. Sievietēm, kuras saņēmušas, piemēram, zāles pret krūšu papilomu, nevajadzētu ķerties klāt populārajām krievu zālēm pret papilomām vai turku zālēm pret papilomām. Viņiem jājautā savam ārstējošajam dermatologam par drošāko papilomu dedzināšanas metodi. Un neiet uz kaimiņu aptieku. Dažādiem papilomu veidiem nepieciešama atšķirīga ārstēšana.
Dermatīta veidi – atopiskais dermatīts – vai tas ir lipīgs?
Dermatīts ir vispārīgs termins, kas raksturo ādas kairinājumu. Tas ir izplatīts stāvoklis, kam ir daudz iemeslu un kas izpaužas kā dažāda veida dermatīts. Tas parasti ietver niezi, sausu ādu vai pietūkušas, sarkanas ādas izsitumus. Tas var izraisīt ādas pūšļu veidošanos, plīsumus, garozas veidošanos vai lobīšanos. Šī stāvokļa piemēri ir atopiskais dermatīts (ekzēma), blaugznas, hronisks un kontaktdermatīts.
Dermatīts nav lipīgs, taču tas var likt jums justies neērti un pazemināt pašcieņu. Regulāra hidratācija palīdz kontrolēt atopiskā dermatīta, hroniska un kontaktdermatīta simptomus. Ārstēšana var ietvert arī ārstnieciskās ziedes, piemēram, krēmus un šampūnus. Labs ieteikums ir arī dabiskais Dr Derm krēms.
Visizplatītākie dermatīta veidi ir:
- Atopiskais dermatīts;
- Hronisks dermatīts;
- Stāzes dermatīts;
- Atrofisks dermatīts;
- Kontaktdermatīts;
Alternatīva psoriāzes ārstēšana — vai ir psoriāzes ārstēšana mājās?
Psoriāze ir dermatoloģiska slimība, kuras rezultātā ādas šūnas vairojas līdz pat 10 reizēm ātrāk nekā parasti. Tas izraisa atmirušo šūnu uzkrāšanos bedrainos sarkanos plankumos, kas pārklāti ar baltām zvīņām. Tās var parādīties jebkur, bet visbiežāk tās ir uz skalpa, elkoņiem, ceļiem un muguras lejasdaļā. To nevar pārnest no cilvēka uz cilvēku, taču var būt ģenētiska slodze. Protams, ir daudz alternatīvu psoriāzes ārstēšanas metožu.
Parasti slimība parādās agrīnā vecumā. Lielākajai daļai cilvēku tas ietekmē tikai noteiktas ķermeņa daļas. Smagos gadījumos dažāda veida psoriāze var aptvert lielas ķermeņa daļas. Nav vienotas zāles pret psoriāzi. Ieteicams uzklāt īpašu krēmu pret psoriāzi ar maigu formulu. Plāksteri var ātri sadzīt brūces. Vieglākās formas ir pakļautas psoriāzes ārstēšanai mājās.
Izmantojiet šādus padomus psoriāzes ārstēšanai mājās:
- Izvēlieties psoriāzes krēmu ar maigu formulu.
- Nav vienotas zāles pret psoriāzi.
- Daudzi bioloģiskie produkti darbojas kā dabisks līdzeklis psoriāzes ārstēšanai.
- Konsultējieties ar ārstu, ja vēlaties uzzināt, kā tiek ārstēta psoriāze.
- Ir daudz psoriāzes veidu, kam nepieciešama atšķirīga terapija.
Ātras medus maskas recepte kairinātai ādai:
Nepieciešamās sastāvdaļas: 3 tējk. medus, ½ tējk. kanēlis;
Abas sastāvdaļas ir spēcīgi antibakteriāli un antiseptiski līdzekļi, kuru kombinēta lietošana spēj neitralizēt starp ādas porām nokļuvušo netīrumu daļiņu un baktēriju negatīvo ietekmi, iedarbojoties reģenerējoši, barojot un mitrinot.
Tā kā abiem komponentiem ir izteikti spēcīga iedarbība, šī maska jāveic ne biežāk kā reizi nedēļā.
Pagatavošanas metode:
- Uzklājiet uz rūpīgi un iepriekš notīrītas un žāvētas ādas.
- Atstājiet to apmēram 30 minūtes.
- Viegli nomazgājiet ar istabas temperatūras ūdeni.
- Apskatīsim, kuras ir 10 sastāvdaļas, kuras nekad nevajadzētu uzklāt uz ādas.
Apskatīsim, kuras ir 10 sastāvdaļas, kuras nekad nevajadzētu uzklāt uz ādas.
#1. Majonēze – kaitīga vidukļa līnijai un poru tīrībai!
Majonēze, it īpaši oriģinālās franču receptes, var pievienot ēdieniem sajūsmu. Bet tikai ar mēru. Ja mēs to dāsni lietojam, tas nosprosto kuņģa-zarnu trakta darbu un uzkrājas kā liekās kalorijas un tauki. Tas pats attiecas uz tā lokālo lietošanu dermā. Nekad nedariet to, jo jūs viņu nopietni savainot.
#2. Alkohols – spēcīgs dezinfekcijas līdzeklis, kas ir kaitīgs sejas dermai!
Šis medicīniskais un mājsaimniecības preparāts ir piemērots vaļēju brūču tīrīšanai. Bet tikai tad, ja tie nav uz sejas. Izmantojot to kā līdzekli poru dezinficēšanai un liekā sebuma noņemšanai, var rasties blakusparādības. Piemēram, vēl spēcīgāka sekrēta parādīšanās, iekaisums, kairinājums un izsitumi.
Nr. 3. Jēlas olas – bagātas ar olbaltumvielām un salmonellu!
Svaigi vārītas olas ir viens no tīrākajiem un lielākajiem cilvēkiem zināmajiem olbaltumvielu avotiem. Tie satur arī plašu citu labvēlīgu elementu un uzturvielu klāstu. Tomēr, ja mēs sāksim tos lietot neapstrādātā veidā, mēs nopietni riskējam inficēties ar salmonellu.
#4. Citronu sula — nekad nelietojiet sevi!
Citronam un tā barojošajai skābajai sulai var būt spēcīga dezinficējoša un atsvaidzinoša iedarbība uz ādu. Tāpēc tie bieži ir iekļauti mājās gatavotu masku receptēs, lai barotu ādu, ārstētu pinnes un novērstu tumšos plankumus. Bet citrusaugļus nekādā gadījumā nevajadzētu uzklāt atsevišķi, bet gan kopā ar medu vai olīveļļu, kas neitralizē tā skābumu, kas var mainīt kopējo epidermas pH barjeru, pat atstājot rētas.
Nr.5. Cepamā soda – Dermas apdeguma risks!
Šeit situācija ir tāda pati kā ar citronu un tā skābo sulu. Cepamā soda ir lieliska sastāvdaļa daudzās mājās gatavotās pīlinga un skrubja receptēs, taču to nevajadzētu lietot vienu pašu. Jūs riskējat to sadedzināt un sabojāt.
Nr. 6. Matu laka — nekad nelabojiet grimu ar to!
Pilsētas kultūrā populārs mīts ir tāds, ka matu laka var palīdzēt novērst grima izplatīšanos visas nakts ballītēs, ballītēs un ballītēs. Neatkarīgi no tā, ka tajā nav nekā patiesības, tā sastāvā parasti ir alkohols, stiprie alkoholiskie dzērieni un bīstamas ķīmiskas vielas. Ar tiem jūs noņemsit vairākus epidermas slāņus un sabojāsiet redzi.
Nr. 7. Matu krāsošana – esi uzmanīgs, krāsojot uzacis!
Tas pats attiecas uz matu krāsošanu. Daudzas dāmas, kuras krāso matus, vēlas, lai viņu uzacis būtu vienāds tonis un krāsu diapazons. Viņi drosmīgi uzklāj toņu mainītāju arī uz savas sejas. Nedomājot, ka produkts, kas piesātināts ar bīstamām ķīmiskām vielām un perhidrolu, var viņiem atņemt gan dermu, gan uzacis.
Nr. 8. Etiķis – izmantojiet tikai specializētu etiķi!
Ābolu sidra etiķis var būt lielisks dabisks līdzeklis pret kāju ādu, kas ir inficēta ar sēnīti. Bet tas nepavisam nav piemērots vietējai lietošanai uz sejas, jo tas ir ārkārtīgi skābs. Vienīgā suga, kas veic šo darbību, ir specializējusies šim nolūkam. Delikātajā un jutīgajā sejas dermā nedrīkst uzklāt vārīšanas etiķi.
Nr. 9. Šampūns – paredzēts galvas ādai, nevis sejai!
Dažiem cilvēkiem patīk arī mazgāt seju ar šampūnu, kas ir paredzēts, lai mitrinātu sausu galvas ādu, nevis plāno epidermas slāni, kas ieskauj zonu starp acīm, lūpām un degunu. Neizmantojiet to kā daudzfunkcionālu instrumentu.
Nr. 10. Augu eļļa – piemērota tikai psoriāzes apkarošanai!
Šis populārais līdzeklis psoriāzes skarto ādas zonu ārstēšanai, taču to nekādā gadījumā nedrīkst izmantot kā līdzekli sausas dermas mitrināšanai uz sejas. Jūs riskējat aizsprostot poras, aizturēt taukus un veidoties taukaini melni punktiņi un plankumi.
Rūpīgi izpētiet noderīgos dabiskos produktus!
Esiet uzmanīgi, ja dabiskais līdzeklis no dabas vai biokosmētika patiešām pozitīvi ietekmē sejas dermu. Uzmanīgi izlasiet informāciju un produktu etiķetes, kas apraksta garšaugu, augu vai speciālā komerciālā produkta īpašības. Turklāt, ja meklējat kvalitatīvu pretnovecošanās krēmu ar dabīgām sastāvdaļām, apskatiet Intenskin.
- Mennex Atsauksmes un cena – Vīriešu veselībai - 21/11/2024
- Cordyceps Pulse Atsauksmes un cena – Vīriešu veselībai - 19/11/2024
- Oriton Atsauksmes un cena – Vīriešu veselībai - 11/11/2024